Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

KUDOS STYLE S.R.L.

CUI
7825153
Reg. Comerț
J40/25186/1994
Înregistrată
30.10.1995
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PUSKIN, NR.2, cod poștal 11996
-6.07
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1419
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 30.10.1995)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
7.618 RON
▲ 7% vs 2019
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-236.130 RON
▼ 36% vs 2019
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0145 k291 k436 k582 k727 k2016 · Cifră de afaceri: 0 RON2017 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Cifră de afaceri: 6.975 RON2019 · Cifră de afaceri: 7.094 RON2020 · Cifră de afaceri: 7.618 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 3.374 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 723.096 RON2017 · Datorii: 727.156 RON2018 · Datorii: 251.626 RON2019 · Datorii: 523.789 RON2020 · Datorii: 513.613 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KUDOS STYLE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.618 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 7.618 7.094 6.975 0 0
Profit net 0 0 3.374 0 0
Capitaluri proprii -236.130 -173.843 -13.129 93.662 97.707
Active totale 277.483 349.946 238.497 820.818 820.803
Datorii totale 513.613 523.789 251.626 727.156 723.096
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-6.07
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1419).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.