Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VICTORIA AGS IMPEX SRL

CUI
7706470
Reg. Comerț
J1995004232403
Înregistrată
18.09.1995
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. GHIRLANDEI, NR.2, BL.N1, SC.3, ET.1, AP.37, cod poștal 62244
3.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 18.09.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.800.770 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
21.859 RON
▼ 78% vs 2024
Capitaluri proprii
791.423 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0916 k1,8 mil2,7 mil3,7 mil4,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.578.742 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.223.748 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.534.999 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.160.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.800.770 RON2021 · Profit: 100.558 RON2022 · Profit: 75.204 RON2023 · Profit: 23.095 RON2024 · Profit: 98.107 RON2025 · Profit: 21.859 RON2021 · Datorii: 866.046 RON2022 · Datorii: 1.160.189 RON2023 · Datorii: 1.826.654 RON2024 · Datorii: 1.619.240 RON2025 · Datorii: 1.014.405 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VICTORIA AGS IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 2.800.770 RON în 2025, cu un profit net de 21.859 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.800.770 3.160.800 3.534.999 3.223.748 4.578.742
Profit net 21.859 98.107 23.095 75.204 100.558
Capitaluri proprii 791.423 825.120 868.317 1.780.006 1.862.697
Active totale 1.805.683 2.361.629 2.681.962 2.933.781 2.722.747
Datorii totale 1.014.405 1.619.240 1.826.654 1.160.189 866.046
Număr mediu salariați 5 5 6 6 7

Analiză de risc — insolvență

3.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.