Activă Plătitor TVA BRAŞOV

TEONAVIS SRL

CUI
7626800
Reg. Comerț
J1992001825089
Înregistrată
16.08.1995
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. LUNGĂ, NR.176 A, cod poștal 505100
3.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 16.08.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.804.185 RON
▼ 58% vs 2024
Profit net
147.770 RON
▼ 68% vs 2024
Capitaluri proprii
148.010 RON
▼ 72% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,3 mil2,7 mil4,0 mil5,4 mil6,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 470.036 RON2022 · Cifră de afaceri: 557.393 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.594.812 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.709.006 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.804.185 RON2021 · Profit: 29.354 RON2022 · Profit: 37.611 RON2023 · Profit: 69.799 RON2024 · Profit: 467.745 RON2025 · Profit: 147.770 RON2021 · Datorii: 187.057 RON2022 · Datorii: 263.250 RON2023 · Datorii: 581.545 RON2024 · Datorii: 520.466 RON2025 · Datorii: 546.393 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEONAVIS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.804.185 RON în 2025, cu un profit net de 147.770 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.804.185 6.709.006 5.594.812 557.393 470.036
Profit net 147.770 467.745 69.799 37.611 29.354
Capitaluri proprii 148.010 538.062 70.317 37.851 70.614
Active totale 666.042 1.058.528 595.547 286.196 257.671
Datorii totale 546.393 520.466 581.545 263.250 187.057
Număr mediu salariați 3 2 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.