Activă Plătitor TVA DOLJ

ATAMADI IMPEX SRL

CUI
7509614
Reg. Comerț
J16/467/1995
Înregistrată
10.07.1995
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. TÎRGULUI, NR.3, cod poștal 200632
-93.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4779
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 10.07.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
45.342 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-251.509 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k123 k184 k245 k307 k2021 · Cifră de afaceri: 65.905 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.423 RON2023 · Cifră de afaceri: 48.445 RON2024 · Cifră de afaceri: 37.263 RON2025 · Cifră de afaceri: 45.342 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 306.515 RON2022 · Datorii: 272.977 RON2023 · Datorii: 270.981 RON2024 · Datorii: 262.535 RON2025 · Datorii: 269.390 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATAMADI IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 45.342 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 45.342 37.263 48.445 51.423 65.905
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -251.509 -206.384 -167.473 -136.115 -118.144
Active totale 17.881 56.151 103.508 136.862 188.371
Datorii totale 269.390 262.535 270.981 272.977 306.515
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-93.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4779).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.