Activă Plătitor TVA NEAMŢ

C & O SERV SRL

CUI
7440823
Reg. Comerț
J1995000501273
Înregistrată
20.06.1995
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. G-RAL DĂSCĂLESCU, NR.422
2.64
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 20.06.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
541.256 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
11.777 RON
▲ 5673% vs 2024
Capitaluri proprii
225.431 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0151 k302 k453 k604 k755 k2021 · Cifră de afaceri: 692.065 RON2022 · Cifră de afaceri: 670.482 RON2023 · Cifră de afaceri: 755.010 RON2024 · Cifră de afaceri: 567.180 RON2025 · Cifră de afaceri: 541.256 RON2021 · Profit: 58.514 RON2022 · Profit: 54.020 RON2023 · Profit: 20.639 RON2024 · Profit: 204 RON2025 · Profit: 11.777 RON2021 · Datorii: 381.603 RON2022 · Datorii: 573.579 RON2023 · Datorii: 559.163 RON2024 · Datorii: 528.178 RON2025 · Datorii: 525.728 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

C & O SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 541.256 RON în 2025, cu un profit net de 11.777 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 541.256 567.180 755.010 670.482 692.065
Profit net 11.777 204 20.639 54.020 58.514
Capitaluri proprii 225.431 213.654 213.450 192.811 393.196
Active totale 761.843 769.202 779.076 776.238 784.697
Datorii totale 525.728 528.178 559.163 573.579 381.603
Număr mediu salariați 2 3 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

2.64
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.