Activă ALBA

DERATI COM MM SRL

CUI
7156628
Reg. Comerț
J01/7/1995
Înregistrată
04.04.1995
Sediu social JUD. ALBA, SAT RĂHĂU MUN. SEBEŞ, STR. SCOLII, NR.142, cod poștal 515802
25.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8129
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 04.04.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.140 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
8.244 RON
▼ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
8.564 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k6 k9 k12 k15 k2021 · Cifră de afaceri: 11.859 RON2022 · Cifră de afaceri: 14.767 RON2023 · Cifră de afaceri: 15.203 RON2024 · Cifră de afaceri: 14.528 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.140 RON2021 · Profit: 986 RON2022 · Profit: 12.386 RON2023 · Profit: 8.913 RON2024 · Profit: 8.548 RON2025 · Profit: 8.244 RON2021 · Datorii: 9.827 RON2022 · Datorii: 466 RON2023 · Datorii: 736 RON2024 · Datorii: 715 RON2025 · Datorii: 832 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DERATI COM MM SRL a avut o cifră de afaceri de 15.140 RON în 2025, cu un profit net de 8.244 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 15.140 14.528 15.203 14.767 11.859
Profit net 8.244 8.548 8.913 12.386 986
Capitaluri proprii 8.564 8.867 9.232 12.705 1.305
Active totale 9.396 9.582 9.968 13.171 11.132
Datorii totale 832 715 736 466 9.827
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

25.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8129).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.