Activă Plătitor TVA BIHOR

NED TRANS SRL

CUI
7109243
Reg. Comerț
J1994004854053
Înregistrată
23.03.1995
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. BEIUŞ, STR. NICOLAE BOLCAŞ, NR.14/B, cod poștal 415200
17.27
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 23.03.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
43.841 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
22.171 RON
▲ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
21.020 RON
▲ 1926% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k23 k34 k45 k57 k2021 · Cifră de afaceri: 45.838 RON2022 · Cifră de afaceri: 38.145 RON2023 · Cifră de afaceri: 48.209 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.579 RON2025 · Cifră de afaceri: 43.841 RON2021 · Profit: 1.774 RON2022 · Profit: 11.864 RON2023 · Profit: 11.119 RON2024 · Profit: 22.010 RON2025 · Profit: 22.171 RON2021 · Datorii: 56.726 RON2022 · Datorii: 45.123 RON2023 · Datorii: 40.556 RON2024 · Datorii: 4.425 RON2025 · Datorii: 5.738 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NED TRANS SRL a avut o cifră de afaceri de 43.841 RON în 2025, cu un profit net de 22.171 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 43.841 47.579 48.209 38.145 45.838
Profit net 22.171 22.010 11.119 11.864 1.774
Capitaluri proprii 21.020 -1.151 -23.161 -34.280 -46.144
Active totale 26.758 3.274 17.395 10.843 10.582
Datorii totale 5.738 4.425 40.556 45.123 56.726
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.27
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.