Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SIFI BH IND VEST S.A.

CUI
7081339
Reg. Comerț
J2014004200401
Înregistrată
16.03.1995
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SERGHEI VASILIEVICI RAHMANINOV, NR.46-48, SUBSOL. CAMERA U15
102.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 16.03.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
77.623 RON
▲ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
4.654.749 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0248 k497 k745 k993 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.241.462 RON2022 · Cifră de afaceri: 658.574 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 728.861 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 153.591 RON2024 · Profit: 56.294 RON2025 · Profit: 77.623 RON2021 · Datorii: 332.689 RON2022 · Datorii: 90.497 RON2023 · Datorii: 73.401 RON2024 · Datorii: 55.615 RON2025 · Datorii: 50.950 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIFI BH IND VEST S.A. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 77.623 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 658.574 1.241.462
Profit net 77.623 56.294 153.591 0 728.861
Capitaluri proprii 4.654.749 4.577.126 4.658.930 10.029.289 11.107.569
Active totale 4.705.699 4.632.741 4.732.331 10.119.786 11.439.091
Datorii totale 50.950 55.615 73.401 90.497 332.689
Număr mediu salariați 0 0 0 2 2

Analiză de risc — insolvență

102.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.