Activă Plătitor TVA CLUJ

NOVE GRUP IMPORT EXPORT SRL

CUI
6975152
Reg. Comerț
J1995000173122
Înregistrată
17.02.1995
Sediu social JUD. CLUJ, SAT APAHIDA COM. APAHIDA, STR. LIBERTĂŢII, NR.39A, cod poștal 407035
0.84
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 17.02.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
203.420 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0491 k981 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 191.588 RON2022 · Cifră de afaceri: 61.624 RON2023 · Cifră de afaceri: 59.248 RON2024 · Cifră de afaceri: 77.941 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 2.453.620 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.331.753 RON2022 · Datorii: 1.804.322 RON2023 · Datorii: 1.785.146 RON2024 · Datorii: 1.795.909 RON2025 · Datorii: 1.669.335 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NOVE GRUP IMPORT EXPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 77.941 59.248 61.624 191.588
Profit net 0 0 0 0 2.453.620
Capitaluri proprii 203.420 405.939 1.019.455 1.172.455 1.818.662
Active totale 1.872.755 2.201.848 2.804.601 2.976.777 4.150.415
Datorii totale 1.669.335 1.795.909 1.785.146 1.804.322 2.331.753
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.84
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.