Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TIPOGRAFIA EVEREST 2001 SRL

CUI
6970325
Reg. Comerț
J1994024425408
Înregistrată
16.02.1995
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD TIMISOARA, NR.121-137
7.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 16.02.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
56.049.715 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
12.772.114 RON
▲ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
46.409.468 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
126
▲ 2% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 mil23 mil34 mil46 mil57 mil2021 · Cifră de afaceri: 43.186.093 RON2022 · Cifră de afaceri: 57.307.118 RON2023 · Cifră de afaceri: 55.009.696 RON2024 · Cifră de afaceri: 53.983.611 RON2025 · Cifră de afaceri: 56.049.715 RON2021 · Profit: 6.919.894 RON2022 · Profit: 10.341.009 RON2023 · Profit: 5.163.753 RON2024 · Profit: 6.465.850 RON2025 · Profit: 12.772.114 RON2021 · Datorii: 12.707.066 RON2022 · Datorii: 19.357.209 RON2023 · Datorii: 19.988.647 RON2024 · Datorii: 26.126.543 RON2025 · Datorii: 26.625.461 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TIPOGRAFIA EVEREST 2001 SRL a avut o cifră de afaceri de 56.049.715 RON în 2025, cu un profit net de 12.772.114 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 56.049.715 53.983.611 55.009.696 57.307.118 43.186.093
Profit net 12.772.114 6.465.850 5.163.753 10.341.009 6.919.894
Capitaluri proprii 46.409.468 46.508.267 47.355.561 42.191.807 40.759.420
Active totale 74.018.081 73.810.001 68.774.285 61.551.353 53.452.102
Datorii totale 26.625.461 26.126.543 19.988.647 19.357.209 12.707.066
Număr mediu salariați 126 124 133 132 132

Analiză de risc — insolvență

7.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.