Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DEVER TRANS IMPEX SRL

CUI
6951560
Reg. Comerț
J40/29086/1994
Înregistrată
13.02.1995
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL. UNIRII, NR.168, BL.T4, SC.1, ET.1, AP.102, cod poștal 40042
6.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 13.02.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.361.990 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
2.090.904 RON
▲ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
5.150.448 RON
▲ 66% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,5 mil2,9 mil4,4 mil5,9 mil7,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.054.222 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.346.038 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.434.449 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.630.445 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.361.990 RON2021 · Profit: 88.522 RON2022 · Profit: 268.917 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 1.381.933 RON2025 · Profit: 2.090.904 RON2021 · Datorii: 888.531 RON2022 · Datorii: 1.812.759 RON2023 · Datorii: 3.154.628 RON2024 · Datorii: 1.796.697 RON2025 · Datorii: 4.371.080 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEVER TRANS IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 7.361.990 RON în 2025, cu un profit net de 2.090.904 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.361.990 5.630.445 2.434.449 3.346.038 3.054.222
Profit net 2.090.904 1.381.933 0 268.917 88.522
Capitaluri proprii 5.150.448 3.101.536 1.719.603 2.051.955 1.784.567
Active totale 9.521.528 4.898.233 4.874.231 3.864.714 2.673.098
Datorii totale 4.371.080 1.796.697 3.154.628 1.812.759 888.531
Număr mediu salariați 10 10 10 11 0

Analiză de risc — insolvență

6.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.