Activă Plătitor TVA BRAŞOV

GLORIOSA COM SRL

CUI
6938820
Reg. Comerț
J1994004235089
Înregistrată
08.02.1995
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. TURNULUI, NR.5, cod poștal 500152
16.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 08.02.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
379.721 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
134.439 RON
▲ 50% vs 2024
Capitaluri proprii
174.222 RON
▲ 94% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0226 k452 k678 k904 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 892.220 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.129.585 RON2023 · Cifră de afaceri: 868.912 RON2024 · Cifră de afaceri: 518.583 RON2025 · Cifră de afaceri: 379.721 RON2021 · Profit: 301.832 RON2022 · Profit: 460.644 RON2023 · Profit: 330.590 RON2024 · Profit: 89.583 RON2025 · Profit: 134.439 RON2021 · Datorii: 65.331 RON2022 · Datorii: 35.530 RON2023 · Datorii: 17.844 RON2024 · Datorii: 15.492 RON2025 · Datorii: 37.084 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GLORIOSA COM SRL a avut o cifră de afaceri de 379.721 RON în 2025, cu un profit net de 134.439 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 379.721 518.583 868.912 1.129.585 892.220
Profit net 134.439 89.583 330.590 460.644 301.832
Capitaluri proprii 174.222 89.783 548.160 678.214 519.402
Active totale 209.473 104.549 564.326 710.305 581.861
Datorii totale 37.084 15.492 17.844 35.530 65.331
Număr mediu salariați 1 1 3 4 0

Analiză de risc — insolvență

16.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.