Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TOMAGRO SRL

CUI
6916920
Reg. Comerț
J1995000240408
Înregistrată
02.02.1995
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA CAMPUL CU FLORI, NR.3B, BL.M49B, SC.A, AP.16, cod poștal 52013
-9.26
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 02.02.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
347.905 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-342.138 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0124 k247 k371 k495 k619 k2021 · Cifră de afaceri: 148.908 RON2022 · Cifră de afaceri: 122.387 RON2023 · Cifră de afaceri: 338.294 RON2024 · Cifră de afaceri: 374.992 RON2025 · Cifră de afaceri: 347.905 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 222.773 RON2022 · Datorii: 406.475 RON2023 · Datorii: 529.622 RON2024 · Datorii: 618.628 RON2025 · Datorii: 601.248 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOMAGRO SRL a avut o cifră de afaceri de 347.905 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 347.905 374.992 338.294 122.387 148.908
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -342.138 -318.405 -261.614 -226.032 -134.242
Active totale 259.110 299.993 268.008 180.443 88.531
Datorii totale 601.248 618.628 529.622 406.475 222.773
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-9.26
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.