Activă GALAŢI

KROM INVEST IFN SA

CUI
6882983
Reg. Comerț
J1992000826179
Înregistrată
24.01.1995
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. SIDERURGIŞTILOR, NR.19-23, BL.SD9D, AP.157, cod poștal 800479
-546.96
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
6492
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 24.01.1995)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
1.132.068 RON
Profit net
393.031 RON
▼ 55% vs 2023
Capitaluri proprii
0 RON
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0279 k559 k838 k1,1 mil1,4 mil2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.132.068 RON2020 · Profit: 370.434 RON2021 · Profit: 208.453 RON2022 · Profit: 439.008 RON2023 · Profit: 871.023 RON2024 · Profit: 393.031 RON2020 · Datorii: 150.000 RON2021 · Datorii: 50.000 RON2022 · Datorii: 388.914 RON2023 · Datorii: 1.280.179 RON2024 · Datorii: 1.397.423 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KROM INVEST IFN SA a avut o cifră de afaceri de 1.132.068 RON în 2024, cu un profit net de 393.031 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 1.132.068 0 0 0 0
Profit net 393.031 871.023 439.008 208.453 370.434
Capitaluri proprii 0 0 0 0 0
Active totale 9.475 62.937 65.946 77.024 89.800
Datorii totale 1.397.423 1.280.179 388.914 50.000 150.000
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-546.96
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6492).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.