Activă Plătitor TVA ARGEŞ

DUROM STAR COMP SRL

CUI
6827610
Reg. Comerț
J03/2495/1994
Înregistrată
13.01.1995
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. NEGRU VODĂ, NR.25, cod poștal 110069
6.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 13.01.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
141.750 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
2.677 RON
Capitaluri proprii
79.687 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k110 k165 k220 k275 k2021 · Cifră de afaceri: 175.085 RON2022 · Cifră de afaceri: 154.610 RON2023 · Cifră de afaceri: 274.533 RON2024 · Cifră de afaceri: 215.174 RON2025 · Cifră de afaceri: 141.750 RON2021 · Profit: 44.139 RON2022 · Profit: 52.413 RON2023 · Profit: 25.885 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.677 RON2021 · Datorii: 123.310 RON2022 · Datorii: 29.037 RON2023 · Datorii: 46.418 RON2024 · Datorii: 21.187 RON2025 · Datorii: 48.564 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUROM STAR COMP SRL a avut o cifră de afaceri de 141.750 RON în 2025, cu un profit net de 2.677 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 141.750 215.174 274.533 154.610 175.085
Profit net 2.677 0 25.885 52.413 44.139
Capitaluri proprii 79.687 77.010 110.092 84.206 31.793
Active totale 128.251 98.197 156.510 113.243 155.103
Datorii totale 48.564 21.187 46.418 29.037 123.310
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

6.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.