Activă Plătitor TVA CLUJ

SALVE IMPEX SRL

CUI
6773595
Reg. Comerț
J1994004406124
Înregistrată
09.01.1995
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ŞTEFAN LUCHIAN, NR.20, AP.2
4.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 09.01.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.830.584 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
70.886 RON
▼ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
289.274 RON
▼ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0666 k1,3 mil2,0 mil2,7 mil3,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.894.375 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.332.048 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.268.723 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.534.180 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.830.584 RON2021 · Profit: 193.887 RON2022 · Profit: 199.898 RON2023 · Profit: 176.592 RON2024 · Profit: 117.751 RON2025 · Profit: 70.886 RON2021 · Datorii: 570.452 RON2022 · Datorii: 953.476 RON2023 · Datorii: 755.868 RON2024 · Datorii: 671.903 RON2025 · Datorii: 451.411 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SALVE IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 1.830.584 RON în 2025, cu un profit net de 70.886 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.830.584 2.534.180 3.268.723 3.332.048 2.894.375
Profit net 70.886 117.751 176.592 199.898 193.887
Capitaluri proprii 289.274 394.853 760.225 584.400 1.022.707
Active totale 737.547 1.065.020 1.511.548 1.535.627 1.590.159
Datorii totale 451.411 671.903 755.868 953.476 570.452
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.