Activă Plătitor TVA BIHOR

RALUCA COM S.R.L.

CUI
67515
Reg. Comerț
J05/1097/1991
Înregistrată
26.11.1992
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. LĂPUŞULUI, NR.23, BL.R97, ET.SP.A, AP.PARTER, cod poștal 410271
7.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4751
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 26.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.282.379 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
219.766 RON
▼ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
481.700 RON
▼ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0274 k549 k823 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.218.712 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.268.712 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.330.045 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.372.383 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.282.379 RON2021 · Profit: 319.684 RON2022 · Profit: 304.500 RON2023 · Profit: 280.707 RON2024 · Profit: 264.456 RON2025 · Profit: 219.766 RON2021 · Datorii: 201.236 RON2022 · Datorii: 307.013 RON2023 · Datorii: 318.022 RON2024 · Datorii: 135.320 RON2025 · Datorii: 354.864 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RALUCA COM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.282.379 RON în 2025, cu un profit net de 219.766 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.282.379 1.372.383 1.330.045 1.268.712 1.218.712
Profit net 219.766 264.456 280.707 304.500 319.684
Capitaluri proprii 481.700 653.045 551.633 570.927 911.164
Active totale 836.564 788.365 869.655 877.940 1.112.400
Datorii totale 354.864 135.320 318.022 307.013 201.236
Număr mediu salariați 5 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

7.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4751).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.