Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

EUROCONS SRL

CUI
6740563
Reg. Comerț
J13/4579/1994
Înregistrată
06.01.1995
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. MIHAI VITEAZU, NR.2, BL.C1, SC.B, ET.2, AP.21, cod poștal 906100
-1.58
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4722
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 06.01.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
27.231 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
15.365 RON
▲ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
-99.193 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0155 k309 k464 k618 k773 k2021 · Cifră de afaceri: 70.659 RON2022 · Cifră de afaceri: 47.470 RON2023 · Cifră de afaceri: 32.698 RON2024 · Cifră de afaceri: 36.733 RON2025 · Cifră de afaceri: 27.231 RON2021 · Profit: 4.846 RON2022 · Profit: 2.461 RON2023 · Profit: 15.748 RON2024 · Profit: 10.602 RON2025 · Profit: 15.365 RON2021 · Datorii: 511.185 RON2022 · Datorii: 772.919 RON2023 · Datorii: 530.373 RON2024 · Datorii: 419.383 RON2025 · Datorii: 466.188 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROCONS SRL a avut o cifră de afaceri de 27.231 RON în 2025, cu un profit net de 15.365 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 27.231 36.733 32.698 47.470 70.659
Profit net 15.365 10.602 15.748 2.461 4.846
Capitaluri proprii -99.193 -114.559 -125.161 -140.909 -142.933
Active totale 366.995 304.824 405.212 632.010 368.252
Datorii totale 466.188 419.383 530.373 772.919 511.185
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-1.58
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4722).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.