Activă Plătitor TVA SUCEAVA

THE BURAC COMPANY SRL

CUI
6728209
Reg. Comerț
J1994002247338
Înregistrată
05.01.1995
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT MITOCU DRAGOMIRNEI COM. MITOCU DRAGOMIRNEI, STR. PATRAUTI, NR.1, cod poștal 727365
7.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5590
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 05.01.1995)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
126.200 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
19.220 RON
▲ 164% vs 2024
Capitaluri proprii
215.473 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0110 k220 k330 k440 k550 k2021 · Cifră de afaceri: 114.521 RON2022 · Cifră de afaceri: 129.699 RON2023 · Cifră de afaceri: 132.400 RON2024 · Cifră de afaceri: 111.558 RON2025 · Cifră de afaceri: 126.200 RON2021 · Profit: 1.365 RON2022 · Profit: 5.389 RON2023 · Profit: 8.220 RON2024 · Profit: 7.281 RON2025 · Profit: 19.220 RON2021 · Datorii: 549.807 RON2022 · Datorii: 549.713 RON2023 · Datorii: 181.070 RON2024 · Datorii: 207.169 RON2025 · Datorii: 176.967 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

THE BURAC COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 126.200 RON în 2025, cu un profit net de 19.220 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 126.200 111.558 132.400 129.699 114.521
Profit net 19.220 7.281 8.220 5.389 1.365
Capitaluri proprii 215.473 196.253 188.972 180.752 175.363
Active totale 1.151.766 1.160.184 1.129.368 1.487.227 1.481.932
Datorii totale 176.967 207.169 181.070 549.713 549.807
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5590).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.