Activă Plătitor TVA MUREŞ

COROTRON SERVICE SRL

CUI
6668891
Reg. Comerț
J1994001656263
Înregistrată
29.12.1994
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. TUŞNAD, NR.2, AP.2
10.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9510
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 29.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
595.494 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
124.385 RON
▲ 72% vs 2024
Capitaluri proprii
215.007 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0138 k275 k413 k551 k689 k2021 · Cifră de afaceri: 481.284 RON2022 · Cifră de afaceri: 552.338 RON2023 · Cifră de afaceri: 688.599 RON2024 · Cifră de afaceri: 566.947 RON2025 · Cifră de afaceri: 595.494 RON2021 · Profit: 50.332 RON2022 · Profit: 65.057 RON2023 · Profit: 111.106 RON2024 · Profit: 72.222 RON2025 · Profit: 124.385 RON2021 · Datorii: 134.211 RON2022 · Datorii: 119.039 RON2023 · Datorii: 98.705 RON2024 · Datorii: 113.769 RON2025 · Datorii: 105.001 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COROTRON SERVICE SRL a avut o cifră de afaceri de 595.494 RON în 2025, cu un profit net de 124.385 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 595.494 566.947 688.599 552.338 481.284
Profit net 124.385 72.222 111.106 65.057 50.332
Capitaluri proprii 215.007 162.885 201.729 155.682 141.126
Active totale 316.097 272.981 296.241 272.282 273.880
Datorii totale 105.001 113.769 98.705 119.039 134.211
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

10.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9510).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.