Activă BRAŞOV

SABES SRL

CUI
6663770
Reg. Comerț
J1994003394084
Înregistrată
29.12.1994
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PÂRÂULUI, NR.3, BL.11, SC.C, AP.24, cod poștal 500260
15.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 29.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
80.765 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
19.626 RON
▲ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
61.884 RON
▲ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k39 k58 k77 k96 k2021 · Cifră de afaceri: 96.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 78.765 RON2023 · Cifră de afaceri: 48.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 65.555 RON2025 · Cifră de afaceri: 80.765 RON2021 · Profit: 71.833 RON2022 · Profit: 18.738 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 9.860 RON2025 · Profit: 19.626 RON2021 · Datorii: 21.813 RON2022 · Datorii: 8.524 RON2023 · Datorii: 9.797 RON2024 · Datorii: 8.922 RON2025 · Datorii: 8.911 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SABES SRL a avut o cifră de afaceri de 80.765 RON în 2025, cu un profit net de 19.626 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 80.765 65.555 48.000 78.765 96.400
Profit net 19.626 9.860 0 18.738 71.833
Capitaluri proprii 61.884 42.258 32.398 73.283 86.122
Active totale 70.750 51.135 42.195 81.447 107.935
Datorii totale 8.911 8.922 9.797 8.524 21.813
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

15.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.