Activă Plătitor TVA PRAHOVA

MEDAX PLANT SRL

CUI
6659729
Reg. Comerț
J1994003229294
Înregistrată
28.12.1994
Sediu social JUD. PRAHOVA, COM. COLCEAG, SAT INOTESTI, cod poștal 107170
-2.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 28.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.317.173 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-94.729 RON
▼ 188% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0283 k566 k849 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.042.031 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.186.244 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.354.943 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.414.455 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.317.173 RON2021 · Profit: 34.510 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 25.821 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 389.369 RON2022 · Datorii: 327.944 RON2023 · Datorii: 350.242 RON2024 · Datorii: 292.456 RON2025 · Datorii: 354.761 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDAX PLANT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.317.173 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.317.173 1.414.455 1.354.943 1.186.244 1.042.031
Profit net 0 0 25.821 0 34.510
Capitaluri proprii -94.729 -32.927 42.025 16.204 33.496
Active totale 260.032 259.529 392.267 344.148 422.865
Datorii totale 354.761 292.456 350.242 327.944 389.369
Număr mediu salariați 11 11 10 10 9

Analiză de risc — insolvență

-2.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.