Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TRUNDIN SRL

CUI
6596230
Reg. Comerț
J1994001516381
Înregistrată
21.12.1994
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR CĂMINULUI, NR.19, PARTER. CAMERA 1, BL.F3, SC.2, AP.44, cod poștal 21741
3.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 21.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
447.952 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
4.433 RON
▼ 66% vs 2024
Capitaluri proprii
220.034 RON
▼ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0160 k320 k480 k640 k800 k2021 · Cifră de afaceri: 558.751 RON2022 · Cifră de afaceri: 323.567 RON2023 · Cifră de afaceri: 800.114 RON2024 · Cifră de afaceri: 526.334 RON2025 · Cifră de afaceri: 447.952 RON2021 · Profit: 158.548 RON2022 · Profit: 38.705 RON2023 · Profit: 204.369 RON2024 · Profit: 13.001 RON2025 · Profit: 4.433 RON2021 · Datorii: 61.350 RON2022 · Datorii: 402.056 RON2023 · Datorii: 303.465 RON2024 · Datorii: 213.779 RON2025 · Datorii: 352.969 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRUNDIN SRL a avut o cifră de afaceri de 447.952 RON în 2025, cu un profit net de 4.433 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 447.952 526.334 800.114 323.567 558.751
Profit net 4.433 13.001 204.369 38.705 158.548
Capitaluri proprii 220.034 338.622 458.621 254.543 300.839
Active totale 573.003 552.401 762.086 656.599 362.189
Datorii totale 352.969 213.779 303.465 402.056 61.350
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.