Activă Plătitor TVA BRAŞOV

FARMACIA LEVALIN SRL

CUI
6567447
Reg. Comerț
J1994002924082
Înregistrată
19.12.1994
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, FDT. HĂRMANULUI, NR.25, BL.32, SC.A, AP.1, cod poștal 500240
1.99
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 19.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.741.895 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
47.203 RON
▼ 97% vs 2024
Capitaluri proprii
198.902 RON
▼ 88% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0607 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.569.511 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.714.891 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.339.502 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.035.929 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.741.895 RON2021 · Profit: 67.312 RON2022 · Profit: 55.990 RON2023 · Profit: 87.225 RON2024 · Profit: 1.546.946 RON2025 · Profit: 47.203 RON2021 · Datorii: 550.018 RON2022 · Datorii: 610.517 RON2023 · Datorii: 858.702 RON2024 · Datorii: 1.071.361 RON2025 · Datorii: 825.359 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FARMACIA LEVALIN SRL a avut o cifră de afaceri de 2.741.895 RON în 2025, cu un profit net de 47.203 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.741.895 3.035.929 2.339.502 1.714.891 1.569.511
Profit net 47.203 1.546.946 87.225 55.990 67.312
Capitaluri proprii 198.902 1.698.645 238.924 207.689 219.011
Active totale 1.024.261 2.770.006 1.097.626 818.206 769.029
Datorii totale 825.359 1.071.361 858.702 610.517 550.018
Număr mediu salariați 2 3 5 4 5

Analiză de risc — insolvență

1.99
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.