Activă Plătitor TVA SUCEAVA

HERBA PRO-FARM SRL

CUI
6552179
Reg. Comerț
J33/1930/1994
Înregistrată
15.12.1994
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, CAL. BURDUJENI, NR.11, BL.83A, SC.A, AP.2, cod poștal 720106
3.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 15.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.392.455 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
163.529 RON
▲ 338% vs 2024
Capitaluri proprii
163.759 RON
▲ 333% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 60% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0478 k957 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.124.144 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.252.371 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.307.790 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.367.968 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.392.455 RON2021 · Profit: 185.970 RON2022 · Profit: 198.092 RON2023 · Profit: 162.745 RON2024 · Profit: 37.351 RON2025 · Profit: 163.529 RON2021 · Datorii: 418.976 RON2022 · Datorii: 474.206 RON2023 · Datorii: 601.108 RON2024 · Datorii: 727.143 RON2025 · Datorii: 576.083 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HERBA PRO-FARM SRL a avut o cifră de afaceri de 2.392.455 RON în 2025, cu un profit net de 163.529 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.392.455 2.367.968 2.307.790 2.252.371 2.124.144
Profit net 163.529 37.351 162.745 198.092 185.970
Capitaluri proprii 163.759 37.804 213.957 198.322 960.875
Active totale 739.842 764.378 815.065 672.528 1.379.851
Datorii totale 576.083 727.143 601.108 474.206 418.976
Număr mediu salariați 2 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

3.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.