Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CHER MICHELE IMPEX SRL

CUI
6502561
Reg. Comerț
J1994021780409
Înregistrată
08.12.1994
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CHISCANI, NR.3, BL.18A, SC.1, ET.6, AP.26
34.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7430
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 08.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.240 RON
▲ 104% vs 2024
Profit net
32.382 RON
▲ 982% vs 2024
Capitaluri proprii
47.896 RON
▲ 209% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k33 k44 k55 k2021 · Cifră de afaceri: 23.340 RON2022 · Cifră de afaceri: 27.920 RON2023 · Cifră de afaceri: 34.770 RON2024 · Cifră de afaceri: 27.090 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.240 RON2021 · Profit: 8.401 RON2022 · Profit: 9.629 RON2023 · Profit: 14.276 RON2024 · Profit: 2.994 RON2025 · Profit: 32.382 RON2021 · Datorii: 15.035 RON2022 · Datorii: 5.383 RON2023 · Datorii: 4.970 RON2024 · Datorii: 1.250 RON2025 · Datorii: 2.302 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CHER MICHELE IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 55.240 RON în 2025, cu un profit net de 32.382 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.240 27.090 34.770 27.920 23.340
Profit net 32.382 2.994 14.276 9.629 8.401
Capitaluri proprii 47.896 15.514 12.520 -1.756 -11.385
Active totale 50.198 16.764 17.490 3.627 3.650
Datorii totale 2.302 1.250 4.970 5.383 15.035
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

34.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7430).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.