Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

GERMAG-COM SRL

CUI
6501060
Reg. Comerț
J1994002059249
Înregistrată
07.12.1994
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT DAMĂCUŞENI ORŞ. TÂRGU LĂPUŞ, DAMĂCUŞENI, NR.6
7.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 07.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
360.551 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
174 RON
▼ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
218.732 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

099 k198 k297 k397 k496 k2021 · Cifră de afaceri: 440.473 RON2022 · Cifră de afaceri: 422.873 RON2023 · Cifră de afaceri: 495.756 RON2024 · Cifră de afaceri: 445.056 RON2025 · Cifră de afaceri: 360.551 RON2021 · Profit: 61.785 RON2022 · Profit: 13.555 RON2023 · Profit: 8.122 RON2024 · Profit: 327 RON2025 · Profit: 174 RON2021 · Datorii: 86.469 RON2022 · Datorii: 76.693 RON2023 · Datorii: 82.675 RON2024 · Datorii: 96.102 RON2025 · Datorii: 82.874 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GERMAG-COM SRL a avut o cifră de afaceri de 360.551 RON în 2025, cu un profit net de 174 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 360.551 445.056 495.756 422.873 440.473
Profit net 174 327 8.122 13.555 61.785
Capitaluri proprii 218.732 218.558 218.231 210.108 196.553
Active totale 301.606 318.430 300.906 286.801 283.022
Datorii totale 82.874 96.102 82.675 76.693 86.469
Număr mediu salariați 3 3 4 3 4

Analiză de risc — insolvență

7.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.