Activă Plătitor TVA ALBA

TARO COMPANY SRL

CUI
6480943
Reg. Comerț
J1994001107017
Înregistrată
05.12.1994
Sediu social JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. VÂNĂTORI, NR.8, cod poștal 515800
5.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 05.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.249.847 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
23.281 RON
Capitaluri proprii
260.169 RON
▼ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0293 k587 k880 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.203.372 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.467.204 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.424.488 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.376.955 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.249.847 RON2021 · Profit: 131.935 RON2022 · Profit: 345.264 RON2023 · Profit: 117.253 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 23.281 RON2021 · Datorii: 267.066 RON2022 · Datorii: 219.115 RON2023 · Datorii: 247.419 RON2024 · Datorii: 210.955 RON2025 · Datorii: 234.502 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TARO COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 1.249.847 RON în 2025, cu un profit net de 23.281 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.249.847 1.376.955 1.424.488 1.467.204 1.203.372
Profit net 23.281 0 117.253 345.264 131.935
Capitaluri proprii 260.169 398.154 483.956 583.287 349.901
Active totale 494.671 609.109 731.375 816.847 616.567
Datorii totale 234.502 210.955 247.419 219.115 267.066
Număr mediu salariați 6 6 6 7 6

Analiză de risc — insolvență

5.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.