Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CORIS CONSTRUCT SRL

CUI
6454081
Reg. Comerț
J1994020806407
Înregistrată
28.11.1994
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. MOHORULUI, NR.4, BL.145A, SC.B, ET.8, AP.93, cod poștal 62153
8.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4774
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 28.11.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
636.397 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
526.172 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0134 k268 k402 k536 k670 k2021 · Cifră de afaceri: 637.167 RON2022 · Cifră de afaceri: 643.968 RON2023 · Cifră de afaceri: 669.971 RON2024 · Cifră de afaceri: 648.188 RON2025 · Cifră de afaceri: 636.397 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 35.666 RON2023 · Profit: 35.053 RON2024 · Profit: 534 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 11.081 RON2022 · Datorii: 16.253 RON2023 · Datorii: 41.492 RON2024 · Datorii: 86.340 RON2025 · Datorii: 146.628 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORIS CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 636.397 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 636.397 648.188 669.971 643.968 637.167
Profit net 0 534 35.053 35.666 0
Capitaluri proprii 526.172 555.007 589.526 583.474 577.808
Active totale 671.643 641.347 631.018 599.727 588.889
Datorii totale 146.628 86.340 41.492 16.253 11.081
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4774).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.