Activă SATU MARE

SCHWAB SRL

CUI
642582
Reg. Comerț
J1991000652300
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. VASILE LUCACIU, NR.9, cod poștal 440031
16.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
185.616 RON
▲ 35% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
103.344 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k148 k186 k2021 · Cifră de afaceri: 113.147 RON2022 · Cifră de afaceri: 118.585 RON2023 · Cifră de afaceri: 148.412 RON2024 · Cifră de afaceri: 137.242 RON2025 · Cifră de afaceri: 185.616 RON2021 · Profit: 3.337 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.031 RON2022 · Datorii: 5.251 RON2023 · Datorii: 10.109 RON2024 · Datorii: 6.667 RON2025 · Datorii: 9.994 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SCHWAB SRL a avut o cifră de afaceri de 185.616 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 185.616 137.242 148.412 118.585 113.147
Profit net 0 0 0 0 3.337
Capitaluri proprii 103.344 107.430 123.442 134.562 160.267
Active totale 109.978 105.697 123.094 121.333 141.778
Datorii totale 9.994 6.667 10.109 5.251 5.031
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

16.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.