Activă HARGHITA

BRAMIER SRL

CUI
6415651
Reg. Comerț
J19/1007/1994
Înregistrată
18.11.1994
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. GÁL SÁNDOR, NR.16A, BIROUL NR. 5, cod poștal 530210
102.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7430
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 18.11.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.855 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
3.498 RON
▲ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
33.301 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k6 k10 k13 k16 k2021 · Cifră de afaceri: 16.037 RON2022 · Cifră de afaceri: 13.391 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.988 RON2024 · Cifră de afaceri: 10.726 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.855 RON2021 · Profit: 4.912 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 2.852 RON2024 · Profit: 3.028 RON2025 · Profit: 3.498 RON2021 · Datorii: 247 RON2022 · Datorii: 210 RON2023 · Datorii: 205 RON2024 · Datorii: 342 RON2025 · Datorii: 370 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRAMIER SRL a avut o cifră de afaceri de 11.855 RON în 2025, cu un profit net de 3.498 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.855 10.726 13.988 13.391 16.037
Profit net 3.498 3.028 2.852 0 4.912
Capitaluri proprii 33.301 29.802 26.774 23.922 26.168
Active totale 33.671 30.144 26.979 24.132 26.415
Datorii totale 370 342 205 210 247
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

102.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7430).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.