Activă CLUJ

DIMAR IMPORT EXPORT SRL

CUI
6196187
Reg. Comerț
J1994002587122
Înregistrată
22.09.1994
Sediu social JUD. CLUJ, SAT GILĂU COM. GILĂU, STR. GURUSLĂU, NR.9
-35.93
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 22.09.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
100.301 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-116.001 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k86 k129 k172 k215 k2021 · Cifră de afaceri: 71.139 RON2022 · Cifră de afaceri: 85.072 RON2023 · Cifră de afaceri: 89.397 RON2024 · Cifră de afaceri: 111.716 RON2025 · Cifră de afaceri: 100.301 RON2021 · Profit: 1.871 RON2022 · Profit: 6.299 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 108.824 RON2022 · Datorii: 105.679 RON2023 · Datorii: 215.013 RON2024 · Datorii: 136.951 RON2025 · Datorii: 137.715 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIMAR IMPORT EXPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 100.301 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 100.301 111.716 89.397 85.072 71.139
Profit net 0 0 0 6.299 1.871
Capitaluri proprii -116.001 -105.140 -94.415 -85.621 -91.920
Active totale 21.714 31.811 120.598 20.058 16.904
Datorii totale 137.715 136.951 215.013 105.679 108.824
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-35.93
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.