Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BIAL-COM S.R.L.

CUI
6039085
Reg. Comerț
J40/2368/2001
Înregistrată
11.08.1994
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. MUNTII CARPATI, NR.2, cod poștal 52025
29.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 11.08.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
254.581 RON
▲ 63% vs 2024
Profit net
39.396 RON
▲ 196% vs 2024
Capitaluri proprii
39.677 RON
▲ 136% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k102 k153 k204 k255 k2021 · Cifră de afaceri: 109.028 RON2022 · Cifră de afaceri: 108.443 RON2023 · Cifră de afaceri: 117.194 RON2024 · Cifră de afaceri: 156.598 RON2025 · Cifră de afaceri: 254.581 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 4.771 RON2024 · Profit: 13.331 RON2025 · Profit: 39.396 RON2021 · Datorii: 24.930 RON2022 · Datorii: 32.414 RON2023 · Datorii: 33.889 RON2024 · Datorii: 27.889 RON2025 · Datorii: 2.991 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BIAL-COM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 254.581 RON în 2025, cu un profit net de 39.396 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 254.581 156.598 117.194 108.443 109.028
Profit net 39.396 13.331 4.771 0 0
Capitaluri proprii 39.677 16.781 3.410 -1.360 1.267
Active totale 42.668 44.670 37.299 31.054 26.197
Datorii totale 2.991 27.889 33.889 32.414 24.930
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

29.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.