Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

GAROFITA FELIX S.R.L.

CUI
5981679
Reg. Comerț
J13/2514/1994
Înregistrată
29.07.1994
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. GEORGE ENESCU, NR.19, cod poștal 900692
-9.74
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5610
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 29.07.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
264.767 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-213.620 RON
▼ 448% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0140 k279 k419 k558 k698 k2021 · Cifră de afaceri: 372.224 RON2022 · Cifră de afaceri: 697.642 RON2023 · Cifră de afaceri: 567.353 RON2024 · Cifră de afaceri: 360.644 RON2025 · Cifră de afaceri: 264.767 RON2021 · Profit: 44.908 RON2022 · Profit: 238.294 RON2023 · Profit: 75.871 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 88.616 RON2022 · Datorii: 12.558 RON2023 · Datorii: 369.737 RON2024 · Datorii: 315.020 RON2025 · Datorii: 367.163 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GAROFITA FELIX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 264.767 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 264.767 360.644 567.353 697.642 372.224
Profit net 0 0 75.871 238.294 44.908
Capitaluri proprii -213.620 -38.971 78.684 241.107 109.862
Active totale 153.543 276.049 448.421 253.665 238.253
Datorii totale 367.163 315.020 369.737 12.558 88.616
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-9.74
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5610).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.