Activă Plătitor TVA BRAŞOV

M.F.H. AGRICOL SRL

CUI
5899839
Reg. Comerț
J1994001030089
Înregistrată
08.07.1994
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT BECLEAN COM. BECLEAN, , NR.224, cod poștal 505200
27.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
113
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 08.07.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
350.105 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
136.993 RON
▼ 75% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0155 k309 k464 k619 k774 k2021 · Cifră de afaceri: 666.962 RON2022 · Cifră de afaceri: 773.673 RON2023 · Cifră de afaceri: 538.981 RON2024 · Cifră de afaceri: 354.191 RON2025 · Cifră de afaceri: 350.105 RON2021 · Profit: 244.524 RON2022 · Profit: 426.407 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 133.329 RON2022 · Datorii: 107.429 RON2023 · Datorii: 24.009 RON2024 · Datorii: 52.505 RON2025 · Datorii: 6.885 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

M.F.H. AGRICOL SRL a avut o cifră de afaceri de 350.105 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 350.105 354.191 538.981 773.673 666.962
Profit net 0 0 0 426.407 244.524
Capitaluri proprii 136.993 538.570 819.388 950.507 524.100
Active totale 143.878 591.075 843.397 1.057.936 657.429
Datorii totale 6.885 52.505 24.009 107.429 133.329
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

27.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 113) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 113).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.