Activă Plătitor TVA SUCEAVA

ANDRA - FARM SRL

CUI
5867934
Reg. Comerț
J33/1030/1994
Înregistrată
04.07.1994
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT DUMBRĂVENI COM. DUMBRĂVENI, CAL. NAŢIONALĂ, NR.174, LÂNGĂ UAMS DUMBRĂVENI (SPITAL)
45.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 04.07.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.761.464 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
745.680 RON
▲ 74% vs 2024
Capitaluri proprii
5.881.598 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,3 mil3,5 mil4,6 mil5,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.559.470 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.034.358 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.755.361 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.066.918 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.761.464 RON2021 · Profit: 655.977 RON2022 · Profit: 778.788 RON2023 · Profit: 827.344 RON2024 · Profit: 428.402 RON2025 · Profit: 745.680 RON2021 · Datorii: 168.888 RON2022 · Datorii: 73.421 RON2023 · Datorii: 71.488 RON2024 · Datorii: 80.524 RON2025 · Datorii: 162.137 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANDRA - FARM SRL a avut o cifră de afaceri de 5.761.464 RON în 2025, cu un profit net de 745.680 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.761.464 5.066.918 4.755.361 4.034.358 3.559.470
Profit net 745.680 428.402 827.344 778.788 655.977
Capitaluri proprii 5.881.598 5.135.918 4.707.516 3.880.172 3.301.384
Active totale 6.043.735 5.216.442 4.779.004 3.953.593 3.470.272
Datorii totale 162.137 80.524 71.488 73.421 168.888
Număr mediu salariați 5 6 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

45.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.