Activă Plătitor TVA VÂLCEA

WEST STAR SRL

CUI
5834333
Reg. Comerț
J1994000673384
Înregistrată
28.06.1994
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. ANTIM IVIREANUL, NR.11, cod poștal 240113
10.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4762
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 28.06.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
661.413 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
49.147 RON
▼ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
398.189 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0165 k330 k495 k660 k825 k2021 · Cifră de afaceri: 632.823 RON2022 · Cifră de afaceri: 825.163 RON2023 · Cifră de afaceri: 780.356 RON2024 · Cifră de afaceri: 771.812 RON2025 · Cifră de afaceri: 661.413 RON2021 · Profit: 37.260 RON2022 · Profit: 41.910 RON2023 · Profit: 77.990 RON2024 · Profit: 56.834 RON2025 · Profit: 49.147 RON2021 · Datorii: 120.667 RON2022 · Datorii: 99.842 RON2023 · Datorii: 59.015 RON2024 · Datorii: 61.372 RON2025 · Datorii: 91.549 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WEST STAR SRL a avut o cifră de afaceri de 661.413 RON în 2025, cu un profit net de 49.147 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 661.413 771.812 780.356 825.163 632.823
Profit net 49.147 56.834 77.990 41.910 37.260
Capitaluri proprii 398.189 400.876 422.032 385.952 381.041
Active totale 489.738 462.248 481.047 485.794 501.708
Datorii totale 91.549 61.372 59.015 99.842 120.667
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4762).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.