Activă Plătitor TVA VASLUI

CIPVAL SRL

CUI
5760473
Reg. Comerț
J1994000432376
Înregistrată
10.06.1994
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. CALEA BASARABIEI, NR.98 A, cod poștal 735100
9.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 10.06.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
724.659 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
660 RON
▼ 91% vs 2024
Capitaluri proprii
1.868.939 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0168 k336 k504 k672 k840 k2021 · Cifră de afaceri: 687.328 RON2022 · Cifră de afaceri: 840.063 RON2023 · Cifră de afaceri: 635.819 RON2024 · Cifră de afaceri: 736.319 RON2025 · Cifră de afaceri: 724.659 RON2021 · Profit: 54.459 RON2022 · Profit: 25.897 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 7.629 RON2025 · Profit: 660 RON2021 · Datorii: 286.824 RON2022 · Datorii: 300.239 RON2023 · Datorii: 402.632 RON2024 · Datorii: 445.956 RON2025 · Datorii: 436.509 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CIPVAL SRL a avut o cifră de afaceri de 724.659 RON în 2025, cu un profit net de 660 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 724.659 736.319 635.819 840.063 687.328
Profit net 660 7.629 0 25.897 54.459
Capitaluri proprii 1.868.939 1.868.279 1.860.650 1.940.415 1.914.519
Active totale 2.305.448 2.314.235 2.263.282 2.240.654 2.201.343
Datorii totale 436.509 445.956 402.632 300.239 286.824
Număr mediu salariați 5 6 7 8 7

Analiză de risc — insolvență

9.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.