Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 "BICONFEX BISTRITA"

CUI
565668
Reg. Comerț
C2005000033066
Înregistrată
18.02.1993
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. CRINILOR, NR.1, MEZANIN, SC.B
17.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Activitate principală (CAEN)
1421
Forma de proprietate
PROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 18.02.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
309.232 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
379.788 RON
▼ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k129 k193 k258 k322 k2021 · Cifră de afaceri: 310.864 RON2022 · Cifră de afaceri: 322.059 RON2023 · Cifră de afaceri: 296.243 RON2024 · Cifră de afaceri: 300.133 RON2025 · Cifră de afaceri: 309.232 RON2021 · Profit: 173.410 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 34.579 RON2022 · Datorii: 39.192 RON2023 · Datorii: 37.901 RON2024 · Datorii: 37.642 RON2025 · Datorii: 35.526 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 "BICONFEX BISTRITA" a avut o cifră de afaceri de 309.232 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 309.232 300.133 296.243 322.059 310.864
Profit net 0 0 0 0 173.410
Capitaluri proprii 379.788 465.964 554.502 611.588 652.474
Active totale 415.314 503.606 592.403 650.780 687.053
Datorii totale 35.526 37.642 37.901 39.192 34.579
Număr mediu salariați 9 9 9 10 11

Analiză de risc — insolvență

17.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1421).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.