Activă Plătitor TVA COVASNA

M-Z PRODUCTIE SRL

CUI
5627702
Reg. Comerț
J1994000333141
Înregistrată
13.05.1994
Sediu social JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. PESCARILOR, NR.23, cod poștal 520041
39.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 13.05.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
118.497 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
18.856 RON
▼ 69% vs 2024
Capitaluri proprii
171.013 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0109 k219 k328 k438 k547 k2021 · Cifră de afaceri: 547.472 RON2022 · Cifră de afaceri: 493.248 RON2023 · Cifră de afaceri: 432.293 RON2024 · Cifră de afaceri: 419.726 RON2025 · Cifră de afaceri: 118.497 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 8.670 RON2024 · Profit: 60.804 RON2025 · Profit: 18.856 RON2021 · Datorii: 133.771 RON2022 · Datorii: 132.245 RON2023 · Datorii: 125.942 RON2024 · Datorii: 19.260 RON2025 · Datorii: 5.526 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

M-Z PRODUCTIE SRL a avut o cifră de afaceri de 118.497 RON în 2025, cu un profit net de 18.856 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 118.497 419.726 432.293 493.248 547.472
Profit net 18.856 60.804 8.670 0 0
Capitaluri proprii 171.013 152.157 91.353 82.683 91.927
Active totale 176.539 171.417 215.714 213.347 224.117
Datorii totale 5.526 19.260 125.942 132.245 133.771
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

39.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.