Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EUROTRAVEL SRL

CUI
5625140
Reg. Comerț
J1994008435401
Înregistrată
12.05.1994
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD AVIATORILOR, NR.59, PARTER, cod poștal 11854
3.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 12.05.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
18.109.135 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
222.482 RON
▲ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
1.103.040 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 10% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04,2 mil8,3 mil12 mil17 mil21 mil2021 · Cifră de afaceri: 8.408.144 RON2022 · Cifră de afaceri: 13.581.260 RON2023 · Cifră de afaceri: 17.957.602 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.784.660 RON2025 · Cifră de afaceri: 18.109.135 RON2021 · Profit: 426.016 RON2022 · Profit: 158.152 RON2023 · Profit: 169.331 RON2024 · Profit: 211.292 RON2025 · Profit: 222.482 RON2021 · Datorii: 1.317.313 RON2022 · Datorii: 1.563.918 RON2023 · Datorii: 1.748.310 RON2024 · Datorii: 1.619.758 RON2025 · Datorii: 1.855.951 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROTRAVEL SRL a avut o cifră de afaceri de 18.109.135 RON în 2025, cu un profit net de 222.482 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 18.109.135 20.784.660 17.957.602 13.581.260 8.408.144
Profit net 222.482 211.292 169.331 158.152 426.016
Capitaluri proprii 1.103.040 1.020.003 938.711 769.380 874.386
Active totale 2.528.295 2.494.470 2.835.662 2.622.676 3.164.152
Datorii totale 1.855.951 1.619.758 1.748.310 1.563.918 1.317.313
Număr mediu salariați 11 10 10 10 10

Analiză de risc — insolvență

3.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.