Activă COVASNA

PRELUCRARE A CARNII "ISTVAN" SRL

CUI
558610
Reg. Comerț
J14/613/1992
Înregistrată
27.11.1992
Sediu social JUD. COVASNA, ORŞ. BARAOLT, CAL. TRANDAFIRILOR, NR.30, BL.12/A, cod poștal 525100
24.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Baraolt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4722
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 27.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
134.524 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
7.176 RON
▼ 52% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k54 k82 k109 k136 k2021 · Cifră de afaceri: 73.831 RON2022 · Cifră de afaceri: 80.422 RON2023 · Cifră de afaceri: 102.056 RON2024 · Cifră de afaceri: 136.030 RON2025 · Cifră de afaceri: 134.524 RON2021 · Profit: 11.440 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 5.879 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.105 RON2022 · Datorii: 2.016 RON2023 · Datorii: 1.882 RON2024 · Datorii: 8.262 RON2025 · Datorii: 415 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRELUCRARE A CARNII "ISTVAN" SRL a avut o cifră de afaceri de 134.524 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 134.524 136.030 102.056 80.422 73.831
Profit net 0 5.879 0 0 11.440
Capitaluri proprii 7.176 15.000 15.000 20.494 27.549
Active totale 7.591 23.262 16.882 22.510 28.654
Datorii totale 415 8.262 1.882 2.016 1.105
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

24.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4722).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.