Activă ARGEŞ

PRODAN SIMION SRL

CUI
5486883
Reg. Comerț
J1994000408032
Înregistrată
13.04.1994
Sediu social JUD. ARGEŞ, COM. VEDEA, , NR.148, cod poștal 117815
21.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4751
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 13.04.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
82.417 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
17.903 RON
▲ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
24.937 RON
▲ 254% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k37 k55 k74 k92 k2021 · Cifră de afaceri: 82.576 RON2022 · Cifră de afaceri: 92.433 RON2023 · Cifră de afaceri: 92.122 RON2024 · Cifră de afaceri: 80.171 RON2025 · Cifră de afaceri: 82.417 RON2021 · Profit: 22.851 RON2022 · Profit: 26.443 RON2023 · Profit: 21.514 RON2024 · Profit: 17.808 RON2025 · Profit: 17.903 RON2021 · Datorii: 23.753 RON2022 · Datorii: 28.811 RON2023 · Datorii: 25.284 RON2024 · Datorii: 20.635 RON2025 · Datorii: 2.761 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRODAN SIMION SRL a avut o cifră de afaceri de 82.417 RON în 2025, cu un profit net de 17.903 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 82.417 80.171 92.122 92.433 82.576
Profit net 17.903 17.808 21.514 26.443 22.851
Capitaluri proprii 24.937 7.035 9.226 11.626 11.271
Active totale 27.698 27.670 34.510 40.437 35.024
Datorii totale 2.761 20.635 25.284 28.811 23.753
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

21.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4751).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.