Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARBO TRADE SRL

CUI
5157511
Reg. Comerț
J1994000743405
Înregistrată
03.02.1994
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BAICULUI, NR.12, BL.5A, SC.1, ET.2, AP.10, cod poștal 21782
9.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 03.02.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.295.631 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
682.526 RON
▼ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
5.594.035 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
16
▲ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,7 mil3,3 mil5,0 mil6,6 mil8,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.530.505 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.562.014 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.368.364 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.254.901 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.295.631 RON2021 · Profit: 654.000 RON2022 · Profit: 481.709 RON2023 · Profit: 811.649 RON2024 · Profit: 1.225.327 RON2025 · Profit: 682.526 RON2021 · Datorii: 1.681.627 RON2022 · Datorii: 1.747.292 RON2023 · Datorii: 1.384.633 RON2024 · Datorii: 2.172.953 RON2025 · Datorii: 1.561.795 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARBO TRADE SRL a avut o cifră de afaceri de 7.295.631 RON în 2025, cu un profit net de 682.526 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.295.631 8.254.901 7.368.364 7.562.014 4.530.505
Profit net 682.526 1.225.327 811.649 481.709 654.000
Capitaluri proprii 5.594.035 5.261.508 4.447.315 3.767.376 3.585.666
Active totale 7.133.171 7.419.677 5.856.328 5.965.375 5.263.178
Datorii totale 1.561.795 2.172.953 1.384.633 1.747.292 1.681.627
Număr mediu salariați 16 14 13 13 15

Analiză de risc — insolvență

9.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.