Activă Plătitor TVA MUREŞ

MOLDVIOCOM SRL

CUI
5076190
Reg. Comerț
J26/16/1994
Înregistrată
12.01.1994
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. PANDURILOR, NR.113/A, cod poștal 545300
18.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
32 ani (din 12.01.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
9.714.152 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
774.623 RON
▲ 7% vs 2024
Capitaluri proprii
7.640.897 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 10% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,9 mil3,9 mil5,8 mil7,8 mil9,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 9.108.995 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.004.363 RON2023 · Cifră de afaceri: 9.060.029 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.710.442 RON2025 · Cifră de afaceri: 9.714.152 RON2021 · Profit: 1.171.964 RON2022 · Profit: 1.019.038 RON2023 · Profit: 980.886 RON2024 · Profit: 721.048 RON2025 · Profit: 774.623 RON2021 · Datorii: 890.189 RON2022 · Datorii: 814.239 RON2023 · Datorii: 577.630 RON2024 · Datorii: 631.775 RON2025 · Datorii: 676.066 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOLDVIOCOM SRL a avut o cifră de afaceri de 9.714.152 RON în 2025, cu un profit net de 774.623 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 9.714.152 9.710.442 9.060.029 9.004.363 9.108.995
Profit net 774.623 721.048 980.886 1.019.038 1.171.964
Capitaluri proprii 7.640.897 6.866.274 6.145.225 5.444.340 4.905.302
Active totale 8.316.963 7.498.049 6.722.855 6.258.579 5.795.491
Datorii totale 676.066 631.775 577.630 814.239 890.189
Număr mediu salariați 11 10 11 11 11

Analiză de risc — insolvență

18.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.