Activă Plătitor TVA BACĂU

HASHTAG BEST CONSTRUCT S.R.L.

CUI
49230061
Reg. Comerț
J04/1863/2023
Înregistrată
05.12.2023
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. LETEA, NR.13, SC.C, AP.27, cod poștal 600121
1.53
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
2 ani (din 05.12.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
311.662 RON
▼ 91% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
267.587 RON
▼ 65% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 57% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0720 k1,4 mil2,2 mil2,9 mil3,6 mil2023 · Cifră de afaceri: 134.270 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.598.695 RON2025 · Cifră de afaceri: 311.662 RON2023 · Profit: 7.344 RON2024 · Profit: 744.543 RON2025 · Profit: 0 RON2023 · Datorii: 93.387 RON2024 · Datorii: 1.232.073 RON2025 · Datorii: 1.121.670 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HASHTAG BEST CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 311.662 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 311.662 3.598.695 134.270
Profit net 0 744.543 7.344
Capitaluri proprii 267.587 761.887 7.544
Active totale 1.393.360 1.993.960 100.931
Datorii totale 1.121.670 1.232.073 93.387
Număr mediu salariați 3 7 1

Analiză de risc — insolvență

1.53
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.