Activă Plătitor TVA BRAŞOV

DEIDAS S.R.L.

CUI
48988883
Reg. Comerț
J08/3011/2023
Înregistrată
23.10.2023
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. GALAXIEI, NR.35, AP.3, cod poștal 507190
18.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 23.10.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
708.568 RON
▲ 180% vs 2024
Profit net
384.198 RON
▲ 134% vs 2024
Capitaluri proprii
384.398 RON
▲ 133% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0142 k283 k425 k567 k709 k2023 · Cifră de afaceri: 7.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 252.835 RON2025 · Cifră de afaceri: 708.568 RON2023 · Profit: 6.128 RON2024 · Profit: 164.536 RON2025 · Profit: 384.198 RON2023 · Datorii: 1.140 RON2024 · Datorii: 22.909 RON2025 · Datorii: 78.910 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEIDAS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 708.568 RON în 2025, cu un profit net de 384.198 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 708.568 252.835 7.500
Profit net 384.198 164.536 6.128
Capitaluri proprii 384.398 164.736 6.328
Active totale 463.308 187.645 7.468
Datorii totale 78.910 22.909 1.140
Număr mediu salariați 3 1 0

Analiză de risc — insolvență

18.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.