Activă Plătitor TVA VÂLCEA

SHARE CONSTRUCT S.R.L.

CUI
48833790
Reg. Comerț
J38/842/2023
Înregistrată
25.09.2023
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT BUDEŞTI COM. BUDEŞTI, STR. ANDRONEŞTI, NR.112
14.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 25.09.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.104.946 RON
▲ 120% vs 2024
Profit net
1.026.348 RON
▲ 237% vs 2024
Capitaluri proprii
1.026.548 RON
▲ 238% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0421 k842 k1,3 mil1,7 mil2,1 mil2023 · Cifră de afaceri: 65.800 RON2024 · Cifră de afaceri: 956.628 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.104.946 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 304.915 RON2025 · Profit: 1.026.348 RON2023 · Datorii: 19.398 RON2024 · Datorii: 85.967 RON2025 · Datorii: 379.900 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SHARE CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.104.946 RON în 2025, cu un profit net de 1.026.348 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 2.104.946 956.628 65.800
Profit net 1.026.348 304.915 0
Capitaluri proprii 1.026.548 303.530 -1.385
Active totale 1.406.448 389.497 18.013
Datorii totale 379.900 85.967 19.398
Număr mediu salariați 5 4 4

Analiză de risc — insolvență

14.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.