Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

JOFA CONS S.R.L.

CUI
48643825
Reg. Comerț
J2023015213407
Înregistrată
17.08.2023
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MELINEȘTI, NR.2C, CAMERA NR.1
14.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 17.08.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
211.715 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
115.909 RON
▲ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
116.151 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k85 k127 k169 k212 k2023 · Cifră de afaceri: 84.950 RON2024 · Cifră de afaceri: 178.566 RON2025 · Cifră de afaceri: 211.715 RON2023 · Profit: 59.397 RON2024 · Profit: 101.447 RON2025 · Profit: 115.909 RON2023 · Datorii: 19.165 RON2024 · Datorii: 94.004 RON2025 · Datorii: 48.232 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JOFA CONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 211.715 RON în 2025, cu un profit net de 115.909 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 211.715 178.566 84.950
Profit net 115.909 101.447 59.397
Capitaluri proprii 116.151 101.688 59.597
Active totale 164.383 195.692 78.762
Datorii totale 48.232 94.004 19.165
Număr mediu salariați 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.