Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EVA ESTATE S.R.L.

CUI
48594633
Reg. Comerț
J2023014477408
Înregistrată
07.08.2023
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR RÂMNICU VÂLCEA, NR.21, BL.22A, SC.1, ET.8, AP.42, cod poștal 31804
12.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 07.08.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
264.659 RON
▲ 411% vs 2024
Profit net
139.780 RON
▲ 444% vs 2024
Capitaluri proprii
139.790 RON
▲ 414% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k212 k265 k2023 · Cifră de afaceri: 19.973 RON2024 · Cifră de afaceri: 51.759 RON2025 · Cifră de afaceri: 264.659 RON2023 · Profit: 15.769 RON2024 · Profit: 25.675 RON2025 · Profit: 139.780 RON2023 · Datorii: 6.230 RON2024 · Datorii: 13.440 RON2025 · Datorii: 76.436 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVA ESTATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 264.659 RON în 2025, cu un profit net de 139.780 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 264.659 51.759 19.973
Profit net 139.780 25.675 15.769
Capitaluri proprii 139.790 27.207 15.779
Active totale 215.959 40.647 22.009
Datorii totale 76.436 13.440 6.230
Număr mediu salariați 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.